Intencje 2-8.05.2016

 

Intencje 25.04-1.05.2016

 

Intencje 18-24.04.2016

 

Intencje 11-17.04.2016

 

Intencje 4-10.04.2016

 

Intencje 28.03-3.04.2016

  Intencje mszalne 28.03 – 3.04 2016 OKTAWA WIELKANOCY Poniedziałek Wielkanocny  28.03.   600 1 ++Władysław, Apolonia i Franciszek Piaseccy 800 1 +Stanisław Wróbel 930 1   2 O zdrowie i potrzebne łaski dla członków Apostolatu Margaretka, którzy modlą się za kapłanów +Władysław Mendel 1100 1 +Jolanta Stus 1230  1 Za parafian-chrzty 1600 1 +Edward Zygucki-rocz. [...]

Intencje 21-27.03.2016

Intencje 14-20.03.2016

 

Intencje 7-13.06.2016

 

Intencje 29.02-6.03.2016

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products