Intencje 21-27.10.2019

Intencje 14-20.10.2019

Intencje 7-13.10.2019

Intencje 30.09-6.10.2019

Intencje 23-29.09.2019

Intencje 16-22.09.2019

Intencje 9-15.09.2019

INTENCJE MSZALNE  9-15 września 2019 ROKU PONIEDZIAŁEK –9 września 600 1 2 3 4 5 6 7 8 +Zofia Marek – od Mieczysławy Polak +Ryszard Kusion od siostrzenicy Anny z rodziną +Kazimiera (f) Zawisza – w 30 dzień po śmierci od synowej Bernadety +Stefan Duda w 30 dzień od śmierci od żony z dziećmi +Władysław […]

Intencje 2-8.09.2019

Intencje 26.08-1.09

Intencje 19-25.08.2019

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products