IV Niedziela Wielkiego Postu – 11 marca 2018r.

 

  1. W poniedziałek o godz. 18.00 młodzież trzecich klas gimnazjlanych przystąpi do sakramentu bierzmowania, którego udzieli ks. bp Stanisław Salaterski.
  2. Od środy do piątku trwać będą rekolekcje wielkopostne dla dzieci i młodzieży. Program jest następujący:

we środę i czwartek:

– o godz. 8.00 – klasy gimnazjalne oraz Zespół Szkół Licealnych i Technicznych

– o godz. 10.00 – Szkoła Podstawowa – klasy I-III

– o godz. 12.00 – Szkoła Podstawowa – klasy IV- VII

w piątek:

– o godz. 9.00 – klasy gimnazjalne oraz Zespół Szkół Licealnych i Technicznych

– o godz. 11.00 – Szkoła Podstawowa – wszystkie klasy.

  1. W przyszłą niedzielę rozpoczną się wielkopostne rekolekcje parafialne. Rozważania będzie prowadził ks. dr Józef Partyka – prezes Stowarzyszenia „Arka”.
  2. We środę po wieczornej Mszy świętej będzie pierwsze zebranie Parafialnego Zespołu Synodalnego. Prosimy, aby przybyli członkowie Parafialnej Rady Duszpasterskiej, Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej oraz pozostałe osoby należące do Zespołu Synodalnego.
  3. W piątek o godz. 19.30 rozpocznie się Kurs Przedmałżeński. Spotkania będą odbywać się w Domu Grodzkim. Składamy serdeczne podziękowanie Urzędowi Gminy w Wojniczu na ręce Pana Burmistrza, za wynajęcie lokalu.
  4. Dziękujemy za złożone ofiary. Mieszkańcy ul Tarnowskiej złożyli 830 zł na prace remontowe oraz 700 zł na utrzymanie czystości kościoła i kwiaty, Rudki Dół odpowiednio 460 zł i 730 zł, ul. Jagiellońskiej, Plebańskiej i Rolniczej – 590 zł i 530 zł, ul. Krzywej 500 zł. Na kwiaty do Bożego Grobu mieszkańcy Więckowic złożyli 1000 zł i zamówili 4 Msze św., Łukanowic – 898 zł i zamówili 6 Mszy św., ul. Krzywej – 135 zł, Rudki Dół – 210 zł. Bóg zapłać ofiarodawcom i zbierającym ofiary. Dziękujemy również za indywidualne ofiary na te cele. Składamy podziękowanie także rodzicom dzieci pierwszokomunijnych, którzy złożyli ofiarę w wysokości 2000 zł. Bóg zapłać.
  5. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności śp. Krzysztof Niemiec z Więckowic. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie.

 

 

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products