XIV Niedziela Zwykła – 8 lipca 2017 r.

  1. W tym tygodniu w liturgii: w środę – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy; we czwartek – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męcz.; w piątek – wspomnienie świętych Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, patronów diecezji. Wszystkim solenizantom składamy serdeczne życzenia.
  2. W piątek – 13 lipca – o godz. 20.00 rozpocznie się nabożeństwo fatimskie z procesją różańcową – zachęcamy wszystkich do udziału. Przynieśmy ze sobą lampiony.
  3. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Pieszej Pielgrzymki do Tuchowa. Przedstawicielom OSP w Więckowicach za zabezpieczanie trasy, księdzu Mariuszowi za prowadzenie oraz wszystkim pątnikom. Bóg zapłać.
  4. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się tygodniowy odpust w sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej w Tarnowie na Burku. Szczegóły na afiszu.
  5. Składka na tacę w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na Seminarium Duchowne w Tarnowie.
  6. Rozpoczęły się zapisy na udział w XXXIV PPT na Jasną Górę. W miesiącu lipcu zapisów można dokonywać w kancelarii parafialnej. Koszt uczestnictwa to 90 zł. od osoby, kolejna osoba z domu płaci 60 zł. Szczegóły na afiszu.

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products