SKŁAD RÓŻ RÓŻAŃCOWYCH:


Św. Kinga
 1.Jarosz Józefa – Zelator
  2.Damian Wiesława
  3.Krużel Anna
  4.Grudzień Danuta
  5.Haraf Maria
  6.Wiktor Halina
  7.Kurkiewicz Halina
  8.Majchrzyk Łucja
  9.Marek Józefa
  10 Kurleto Elżbieta
  11.Lenik Maria
  12.Latocha Maria
  13.Migoń Irena
  14.Rejkowska Krystyna
  15.Setlik Lucyna
  16.Szefer Zofia
  17.Przeklasa Lucyna
  18.Urban Maria
  19.Uchwat Maria
  20.Jarosz  Zofia
     

Św. Józef
  1.Pyrek Jan – Zelator
  2.Pyrek Zbigniew
  3.Pachowicz Antoni
  4.Bochenek Stanisław
  5.Gniady Władysław
  6.Marcisz Piotr
  7.Kuboń Stanisław
  8.Kamiński Jacek
  9.Roguski Jerzy
  10.Bujak Józef 
  11.Bury Tadeusz
  12.Szefer Stanisław
  13.Nowak Czesław
  14.Szczepanek Edward
  15.Brozek Gustaw
  16.Polak Jan
  17.Blacha Krzysztof
  18.Sękowski Zbigniew
  19.Winkler Piotr
  20.Łabuda Franciszek
     
NMP
Opiekunka Rodzin
  1.Kuboń Teresa – Zelator
  2.Basta Teresa
  3.Bortnik Jolanta
  4.Bykiewicz Kazimiera
  5.Czyż Zofia
  6.Frączek Krystyna
  7.Frączek Jerzy
  8.Zbiegieł Małgorzata
  9.Kuboń Agnieszka
  10.Kuboń Piotr
 11.Kuboń Józefa
 12.Sabat Jadwiga
 13.Makowska Agnieszka
 14.Maziarz Zuzanna
 15.Nitsch Elżbieta
 16.Ostrowska Barbara
 17.Stach Krystyna
 18.Mizera Irena
 19.Pachowicz Genowefa
 20.Imioło Józefa
     
Bł. Karolina
 1. Oszust Ewa– Zelator
  2.Oszust Maria
  3.Bober Agata
  4.Kukułka Irena
  5.Niemczyk Jolanta
  6.Migoń Grażyna
  7.Bober Halina
  8.Michałek Krystyna
  9.Kuboń Maria
  10.Nosek Kazimiera
  11.Bednarz Maria
  12.Kołodziej Adela
  13.Mytnik Barbara
  14.Sumara Maria
  15.Gdowska Elżbieta
  16.Pomykacz Elżbieta
  17.Franczyk Teresa
  18.Franczyk Zuzanna
  19.Figiel Wanda
  20.Michałek Maria
     
Sługa Boży Kardynał Stefan Wyszyński
  1.Michałek Jerzy – Zelator
  2.Bachara Władysław
  3.Baran Stefan
  4.Kurek Jan
  5.Krzyżak Kazimiera
  6.Chmiel Cezary
  7.Gurgul Małgorzata
  8.Korzec Ryszard
  9.Krzyżak Jan
  10.Kawa Mieczysław
  11.Kurek Jan
  12.Kuziel Władysław
  13.Morys Andrzej
  14.Nowak Bolesław
  15.Jękosz Jerzy
  16.Przeklasa Adam
  17.Wróbel Józef
  18.Rusek Stefan
  19.Sygnarowicz Jan
  20.Zapart Sylwester
     
Św. Paulina
  1.Krasowska Anna – Zelator
  2.Chwałek Maria
  3.Dziaduła Barbara
  4.Gicala Bernadetta
  5.Grochola Janina
  6.Koczwara Maria
  7.Kubala Agata
  8.Kumorek Elżbieta
  9.Kumorek Jadwiga
  10.Kurek Wiktoria
  11.Mleczko Maria
  12.Najberek Grażyna
  13.Nowak Maria
  14.Plichta Helena
  15.Rogozińska Jadwiga
  16.Sacha Maria
  17.Stolarczyk Jadwiga
  18.Stypka Emilia
  19.Baran Maria
  20.Węgrzyn Krystyna
     

Św. Ojciec Pio
  1.Gniozdorz Ireneusz – Zelator
  2.Blecharski Kazimierz
  3.Gniozdorz Ryszard
  4.Karpiel Stanisław
  5.Karpiński Jerzy
  6.Korcyl Tadeusz
  7.Krawczyk Michał
  8 Krupski Andrzej
  9.Mizera Adam
  10.Gniozdorz Michał
  11.Partyka Janusz
  12.Setlik Stanisław
  13.Szostak Adam
  14.Wiktor Eugeniusz
  15.Tadla Jan
  16.Curyło Franciszek
  17.Małecki Józef
  18.Michałek Zenon
  19.Haber Krzysztof
  20.Gurgul Tadeusz
     

Sł. Boży  ks. Jan Czuba
  1.Choczyńska Beata – Zelator
  2.Lis Zofia
  3.Opioła Maria
  4.Jadach Małgorzata
  5.Kozłowska Anna
  6.Nowakowska Małgorzata
  7.Ludwa Stanisława
  8.Książek Janina
  9.Pieprz Halina
  10.Zdeb Edyta
  11.Karaś Janina
  12.Smoleń Anastazja
  13.Czeczuga Maria
  14.Zając Zofia
  15.Pyrek Maria
  16.Czerwony Małgorzata
  17.Stawarz Barbara
  18.Jewuła Stanisława
  19.Smoleń Janina
  20.Gawęda Krystyna
     
Św. Jerzy
  1.Nosek Marek – Zelator
  2.Pabian Waldemar
  3.Wełna Andrzej 
  4.Wełna Ryszard
  5.Rojek  Arleta
  6.Dziaduła Marian
  7.Jan Setlik
  8.Przeklasa Władysław
  9.Jewuła Halina
  10.Jewuła Krzysztof
  11.
  12.Mizera Maria
  13.Jewu³a Beata
  14.Stypka Maria
  15.Nosek Genowefa
  16.Bieniaś Mirosław
  17.Cierniak Stanisława
  18.Kołodziejczak Barbara
  19.Kołodziejczak Edward
  20.Małecka  Urszula
     

Św. Teresa z Lisieux
  1.Pyrek Emilia – Zelator
  2.Lasko Maria
  3.Gurgul Maria
  4.Gdowska Elżbieta
  5.Baca Zofia
  6.Oćwieja Teresa
  7.Suda Zofia
  8.Sumara Zofia
  9.Stós Alina
  10.Bączek Irena 
  11.Przeklasa Teresa
  12.Fior Józefa
  13.Pomykacz Kazimiera
  14.Kamińska Maria
  15.Jewuła Stanisława
  16.Gniady Małgorzata
  17.Kurowska Anna
  18.Przeklasa Zofia
  19.Krawczyk Maria
  20.Mytnik Barbara
     
Św. Maksymilian Kolbe
  1. Przeklasa  Kazimiera – Z.
  2.Figiel Edyta
  3.Dul Sylwia
  4.Dyrdał Helena
  5.Dyrdał Józefa
  6.Fornal Lidia
  7.Korzec Anna
  8.Latocha Janina
  9.Michałek Janina
  10.Morys Katarzyna
  11.Jękosz Janina
  12.Szlosek Elżbieta
  13.Sara Dorota
  14.Sosin Eugenia
  15.Szczupak Elżbieta
  16.Mleczko Bogusława
  17.Węgrzyn Małgorzata
  18.Węgrzyn Teresa
  19.Zamiatała Michalina
  20.Zapart Józefa
     

Błogosławiony Ks. Jerzy Popiełuszko
  1.Marcisz Helena – Zelator
  2.Banaś Barbara
  3.Siudut Maria
  4.Kostecka Maria
  5.Kozioł Bronisława
  6.Kozłowska Józefa
  7.Śledź Halina
  8.Kawa Maria
  9.Kornaga Maria
  10.Jadach Bogusława
  11.Bodzioch Krystyna
  12.Piechna Zofia
  13.Polak Teresa
  14.Michałek Wanda
  15.Nieć Maria
  16.Malinowska Maria
  17.Zagroba Franciszka
  18.Kusion Zofia
  19.Michałek Zofia
  20.Michałek Elżbieta
     

Św. Stanisław Biskup i Męczennik
 1.Franczyk Stanisław – Zelator
 2. Adamczyk Paweł
 3.Budyn Roman
 4.Drebot Kazimierz
 5.Franczyk Janusz
 6.Franczyk Kazimierz
 7.Gdowski Marek
 8.Janczura Ludwik
 9.Janicki Mariusz
 10.Jarosz Stanisław
  11.Kuboń Tadeusz
  12.Kurowski Bronisław
  13.Majerczak Dariusz
  14.Nosek Augustyn
  15.Nowak Tadeusz
  16.Rega Andrzej
  17.Roczniak Roman
  18.Smoleń Kazimierz
  19.Sumara Tomasz
  20. Więcław Włodzimierz
  
     

Św. Antoni
  1.Blacha Maria – Zelator
  2.Blacha Helena
  3.Blacha Ilona
  4.Blacha Barbara
  5.Gniady Kazimiera
  6.Pyrek Agnieszka
  7.Kurnik Bronisława
  8.Malec Zofia
  9.Malinowska Anna
  10.Mazgaj Agata
  11.Michałek Zofia
  12.Pyrek Renata
  13.Opioła Maria
  14.Kaczor Teresa
  15.Piotrowska Maria
  16.Polańska Antonina
  17.Rabiasz Jadwiga
  18.Suchan Zofia
  19.Szczupak Teresa
  20.Blacha Maria
     
Św. Jadwiga Królowa
  1.Herjan Józefa – Zelator
  2.Honkisz Maria
  3.Czoch Jadwiga
  4.Czernecka Zofia
  5.Cieśla Jadwiga
  6.Drabik Janina
  7.Drabik Stanisława
  8.Kulinowska Kornelia
  9.Michałek Alicja
  10.Muszyńska Maria
  11.Piotrowska Maria
  12.Nowak Melania
  13.Noworól Helena
  14.Piotrowska Kazimiera
  15.Partyka Anna
  16.Roguska Maria
  17.Sygnarowicz Krystyna
  18.Setlik Emilia
  19.Sumara Marta
  20.Herjan-Kisiel Marta
     

Św. Faustyna Kowalska
  1.Gniozdorz Jadwiga – Zelator
  2.Bendkowska Teresa
  3.Blecharska Alicja
  4.Curyło Stanisława
  5.Bury Bogumiła
  6.Haber Beata
  7.Kawa Janina
  8.Kamykowska Marta
  9.Korcyl Zofia
  10.Kukułka Anna
  11.Kusiak Maria
  12.Opioła Monika
  13.Mucha Helena
  14.Piszczek Ewa
  15.Gniozdorz Krystyna
  16.Wiśnicka Krystyna
  17.Rosiek Urszula
  18.Korzec Alicja
  19.Tadla Stanisława
  20.Więcław Aniela
     

Św. Maria Magdalena
  1. Wycykał Krystyna – Zelator
  2.Bąk Teresa
  3.Bober Janina
  4.Brożek Janina
  5.Jękosz Magdalena
  6.Duda Franciszka
  7.Kubowicz Maria
  8.KaraśMaria
  9.Krzos Izabela
  10.Kawa Władysława
  11.Gdowska Irena
  12.Kusior Maria
  13.Michałek Janina
  14.Nowak Barbara
  15.Sajdak Bożena
  16.Nasiadka Halina
  17.Bańbor Monika
  18.Sołtys Józefa
  19.Stawarz Zofia
  20.Wnętrzak Barbara
     

Św. Teresa z Avila
  1.Niemiec Teresa – Zelator
  2.Pomykacz Danuta
  3.Przeklasa Teresa
  4.Król Anna
  5.Baran Franciszka
  6.Kuboń Irena
  7.Procak Alicja
  8.Bachara Julia
  9.Fiksak Teresa
  10.Gala Marzena 
  11.Przeklasa Roman
  12.Niemczyk Maria
  13.Witek Zofia
  14.Łabno Zofia
  15.Hajdo Anna
  16.Jewulska Julia
  17.Mleczko Helena
  18.Rabiasz Helena
  19.Pasierbek Krystyna
  20.Hajdo Barbara
     

Św. Papież 
Jan Paweł II
  1.Górak Józefa – Zelator
  2.Adamus Krystyna
  3.Adamus Katarzyna
  4.Hudzik Józefa
  5.Figiel Magdalena
  6.Figiel Anna
  7.Gniady Alicja
  8.Krzos Władysława
  9.Konieczny Teresa
  10.Michałek Kinga
  11.Michałek Ryszarda
  12.Nieć Władysława
  13.Nieć Anna
  14.Opioła Janina
  15.Sowa Barbara
  16.Szczupak Zofia
  17.Sikoń Irena
  18.Szczupak Barbara
  19.Szczupak Wiesława
  20.Węgiel Stanisława
     

Św. Andrzej Bobola
  1.Hudzik Roman –  Zelator
  2.Figiel Jerzy
  3.Krzos Marian
  4.Jamróg Stanisław
  5.Szczupak Kazimierz
  6.Michałek Jan
  7.Mleczko Zygmunt
  8.Nieć Jarosław
  9.Nieć Dawid
  10.Nieć Damian
  11.Niedzielski Józef
  12.Hołda Franciszek
  13.Szczupak Grzegorz
  14.Bocoń Marek
  15.Solak Wiesław
  16.Mitera Stanisław
  17.Krawczyk Zbigniew
  18.Kozak Stanisław
  19.Lasko Bolesław
  20.Szczupak Józef
     
Matka Boska Fatimska
  1.Wierzbicka Mieczysława – Zelator
  2.Bachara Zofia
  3.Żurek Maria
  4.Mikulska Dorota
  5.Kogutowicz Helena
  6.Leszczyńska Barbara
  7.Leszczyński Jacek
  8.Makowska Marta
  9.Mularz Elżbieta
  10.Chuchrowska Maria
  11.Marcińska Alicja
  12.Nowak Tadeusz
  13.Pater Stanisława
  14.Redźko Zofia
  15.Gołąb Maria
  16.Sady Kazimierz
  17.Przeklasa Wanda
  18.Molecka Barbara
  19.Sosin Janina
  20.Nowak Kazimiera
     
Św. Franciszek
z Asyżu
  1.Pachowicz  Małgorzata – Zelator
  2.Aloksa Ewa
  3.Bednarz Alicja
  4.Bednarz Bogumiła
  5.Boryczko Halina
  6.Chmiel Jolanta
  7.Kozik Zofia
  8.Janicka Elżbieta
  9.Karpińska Karolina
  10.Karpińska Monika
  11.Kołcz Jadwiga
  12.Kozub Marta
  13.Lenik Anna
  14.Leśniak Renata
  15.Wróbel Józefa
  16.Molecka Ewa
  17.Nowak Agata
  18.Pachowicz Anna
  19.Pachowicz Romana
  20.Ryńska Anna
     

Matka Boża Nieustającej Pomocy
  1.Krzyżak Paulina –  Zelator
  2.Bieniaś Barbara
  3.Bieniaś Monika
  4.Chudoba Stanisława
  5.Gostek Barbara
  6.Kargul Kazimiera
  7.Klich Anna
  8.Kucharska Anna
  9.Tomaszek Karolina
  10.Kurpiel Danuta
  11.Liszka Teresa
  12.Mazela Maria
  13.Michałek Dorota
  14.Nosek Teresa
  15.Pabian Elżbieta
  16.Piasecka Jadwiga
  17.Piasecka Marta
  18.Szywała Joanna
  19.Szywała Urszula
  20.Zając Marta
     
Św. Juda Tadeusz
  1.Piasecka Maria –  Zelator  
  2.Adamczyk Ewa
  3.Aleksandrowicz Edyta
  4.Bachara Helena
  5.Bobrowska Maria
  6.Srebro-Nitsch Beata
  7.Kieć Janina
  8.Krzemińska Jadwiga
  9.Krzyżak Marian
  10.Kubik Małgorzata
  11.Kula Katarzyna
  12.Kurpiel Janusz
  13.Łazarek Barbara
  14.Piasecka Józefa
  15.Piasecka Stanisława
  16.Piasecka Wiesława
  17.Plichta Bogusława
  18.Sady Elżbieta
  19.Sikoń Anna
  20.Warchał Maria
     

Dzieciątko Jezus
 1.Weronika Konieczny zelator
 2.Dominika Konieczny
 3.Justyna Kubis
 4.Natalia Dominik
 5.Aleksandra Szczupak
 6.Anna Wiktor
 7.Kacper Matura
 8.Sara Chmura
 9.Daria Michałek
 10.Daniel Dembowski
 11.Karolina Jewulska
 12.Anna Bodzioch
 13.Gabriela Nowak
 14.Martyna Łabędź
 15.Magdalena Gajda
 16.Grzegorz Górski
 17.Anna Leśniak
 18.Sebastian Bieniaś
 19.Natalia Hajdo
 20.Kinga Kurpiel
     
RÓŻANIEC RODZICÓW ZA DZIECI –
RÓŻE MATKI BOŻEJ POMPEJAŃSKIEJ
Róża I
1. Gniozdorz Jadwiga  
2. Gniozdorz Ireneusz
3. Jewuła Halina – zelator
4. Jewuła Krzysztof
5. Karpińska Monika  
6. Karpiński Jerzy
7. Krzyżak Paulina  
8. Krzyżak Marian
9. Kurpiel Danuta
10. Kurpiel Janusz  
11. Nowak Agata
12. Nowak Tomasz
13. Partyka Anna
14. Partyka Janusz
15. Roguska Maria
16. Roguski Jerzy
17. Smoleń Janina
18. Smoleń Kazimierz
19. Wróbel Agnieszka
20. Wróbel Robert 
     
Róża II
1. Adamczyk Ewa
2. Batko Krystyna
3. Bodzioch Barbara
4. Bodzioch Lucyna
5. Bykiewicz Kazimiera
6. Chuchrowska Maria – zelator
7. Cieśla Magdalena
8. Gostek Barbara
9. Jewulska Katarzyna
10. Jewuła Maria 
11. Konieczny Teresa
12. Kubis Agnieszka
13. Kucharska Anna
14. Nowak Alicja
15. Pyrek Emilia
16. Rabiasz Bernadetta
17. Szywała Joanna
18. Szywała Urszula
19. Wróbel Maria
20. Zając Maria
     
Róża III
1. Bojdo Katarzyna  
2. Bojdo Roman
3. Jewuła Ewa
4. Jękosz Magdalena
5. Jękosz Marek
6. Kuboń Teresa
7. Kuboń Stanisław
8. Molecka Ewa
9. Molecki Tadeusz
10. Nosek Genowefa 
11. Nosek Marek
12. Nosek Ryszarda
13. Olszak Krystyna
14. Olszak Józef
15. Piasecka Maria
16. Piasecki Władysław
17. Przeklasa Wanda – zelator
18. Przeklasa Andrzej
19. Sosin Janina
20. Urban Elżbieta
     
Róża IV
1. Bodura Alicja
2. Bogusz Iwona
3. Bury Bogumiła
4. Gawęda Krystyna
5. Gniozdorz Krystyna
6. Gniozdorz Ryszard
7. Góral Ewa
8. Kamińska Maria
9. Karaś Józefa
10. Koczwara Lucyna 
11. Kołodziej Bożena
12. Korcyl Zofia
13. Korcyl Tadeusz
14. Kozub Marta
15. Król Ewa
16. Kurtyka Beata
17. Molecka Barbara
18. Piszczek Ewa – zelator
19. Piszczek Dariusz
20. Sumara Danuta 
     
Róża V
1.  Budzik Jolanta
2. Budzik Lucyna
3. Hawryluk Ewa
4. Bilińska-Chudoba Stanisława
5. Jękosz Janina
6. Jękosz Jerzy
7. Kula Katarzyna – zelator
8. Kusion Helena
9. Krzyżak Kazimiera  
10. Krzyżak Jan 
11. Liszka Teresa
12. Łazarek Barbara
13. Mędrygał Beata
14. Migoń Grażyna
15. Nitsh Beata
16. Othaniel Teresa
17. Srebro – Fijor Ewelina
18. Warchał Maria
19. Wrona Krystyna
20. Zając Marta 
     
Róża VI
1. Duźniak Danuta
2. Suchan Zofia
3. Koczwara Maria
4. Kubik Małgorzata –zelator 
5. Lipińska Urszula
6. Liszka Jadwiga
7. Michałek Maria
8. Mizera Stanisława
9. Nosal Marta  
10. Nosek Anna 
11. Onik Teresa
12. Setlak Teresa
13. Pabian Elżbieta
14. Sabat Jadwiga  
15. Gurgul Maria
16. Sumara Maria
17. Sygnarowicz Stanisława
18. Sznajder Barbara
19. Warchoł Ewa
20. Winkler Zofia 
     
Róża VII
1. Bańbor Monika  
2. Cierniak Stanisława     
3. Duman Małgorzata      
4. Gajdur Grażyna  
5. Gajdur Paweł      
6. Gala-Niemczyk Dorota          
7. Klisiewicz Agnieszka   
8. Kołodziejczak Barbara
9. Kozak Agnieszka
10. Kozak Krzysztof
11. Krupska Janina  
12. Merchut Edyta    
13. Merchut Mariusz – zelator
14. Suchan Anita      
15. Uchwat Maria     
16. Winkler Bożena  
17. Kołodziej Jan
18. Zdeb Edyta
19. Zygucka Iwona   
20. Zygucka Maria
     
Róża VIII
1. Banaś Anna        
2. Boda Marta        
3. Bujak Anna        
4. Cieśla Barbara    
5. Czoch Jadwiga    
6. Dominik Elżbieta
7. Dulęba – Szpala Małgorzata 
8. Jamróg Małgorzata      
9. Korcyl Magdalena        
10. Korzec Małgorzata – zelator
11. Korzec Roman    
12. Kozłowska Anna
13. Kusiak Maria      
14. Michałek Bernadeta     
15. Pacyna Joanna    
16. Rejkowska Barbara     
17. Rejkowski Maciej         
18. Rojek Wanda      
19. Szczęsna Bernarda       
20. Żurek Ewa  
     
Róża IX
1. Batko Małgorzata – zelator 
2. Gurgul Beata            
3. Karaś Małgorzata   
4. Krupa Franciszka    
5. Kuraś Elżbieta          
6. Kuraś Izabela           
7. Lesiak Bogusława   
8. Motyka Mieczysława           
9. Mucha Bernadeta  
10. Szostak Jadwiga
11. Szlachcic Bernadeta              
12. Pękala Bożena         
13. Wójcik Lucyna         
14. Zbiegieł Małgorzata 
15. Ładoń Wiesław       
16. Kulig Małgorzata    
17. Chuchrowska Kinga
18. Gniady Alicja
19. Krzos Izabela
20. Korzec Alicja
     
Róża X
1. Aleksandrowicz Edyta – zelator
2. Aleksandrowicz Andrzej        
3. Boksa Marta   
4. Boksa Tomasz
5. Bujak Andrzej          
6. Czernecka Wioletta          
7. Gawlik Regina  
8. Gawlik Józef          
9. Gdowska Elżbieta
10. Gdowski Dariusz
11. Jękot Agata            
12. Korzec Bernadeta         
13. Mizera Izabela      
14. Nowak Teresa 
15. Pater Halina   
16. Piasecka Teresa 
17. Szczepanek Jadwiga
18. Tyrpa Joanna
19. Wołek Edyta
20. Wołek Andrzej
     
Róża XI
1. Bojdo Janina
2. Bojdo Tadeusz        
3. Chemłowska Marta   
4. Chemłowski Ireneusz    
5. Duda Kazimiera          
6. Franczyk Zuzanna           
7. Franczyk Janusz   
8. Jarosz Józefa           
9. Krupska Natalia 
10. Kubis Mirosława
11. Kubis Antoni            
12. Kurtyka Stanisława         
13. Michałek Krystyna         
14. Morys Anna 
15. Morys Antoni      
16. Mytnik Barbara  
17. Sadowska Renata
18. Stanuch Stanisława – zelator
19. Stanuch Ryszard
20. Wiśniewska Małgorzata
     
Róża XII
1. Aloksa Ewa
2. Biernacka Joanna        
3. Drąg Małgorzata   
4. Haber Beata    
5. Hormańska Barbara          
6. Jasik Danuta           
7. Jasik Krzysztof   
8. Jękot Krystyna           
9. Jękot Grzegorz
10. Klisiewicz Anna
11. Klisiewicz Stanisław            
12. Klisiewicz Magdalena         
13. Klisiewicz Maciej         
14. Kucharska- Podbielska Ewa 
15. Latocha Joanna      
16. Olszak Małgorzata  
17. Piasecki Marek
18. Piekarz Marta
19. Piekarz Piotr – zelator
20. Zoń Agata
Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products