Spis zmarłych członków poszczególnych Róż

1. Róża św. Kingi

Urbańska Ludwika, Sułek Małgorzata, Bojdo Helena, Karpińska Stanisława, Kuboń Anna, Pachowicz Maria, Koścień Józefa, Chmura Wiktoria, Kurek Helena, Kurek Maria, Branicka Anna, Sady Władysława, Starzyk Stanisława, Makowska Janina.

2. Róża św. Józefa

Siudut Mieczysław, Kuboń Antoni, Bury Tadeusz, Szczupak Stefan, Chruściel Stanisław.

3. Róża NMP Opiekunki Rodzin

Bardoń Stanisława, Makowska Janina, Kuboń Józefa.

4. Róża Bł. Karoliny

Radwańska Stefania, Miarka Wacława, Kumorek Anna, Sacha Genowefa, Mrożek Anna, Zofia Michałek

5. Róża ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Drożdżowicz  Piotr, Urban Józef, Zapart Stanisław, Bąk Józef, Brożek Leon, Dulęba Eugeniusz.

6. Róża  św. Pauliny

Ciszkowicz Genowefa, Grochola Janina, Opioła Teresa, Strojna Maria, Urbańska Stanisława, Kostecka Henryka.

7. Róża św. Ojca Pio

Mleczko Jan, Budyn Bronisław.

8. Róża ks. Jana Czuby

9. Róża św. Jerzego

Czeczuga Kazimierz, Bednarz Józef,  Opioła Michał, Roman Andrzej, Sosin Ryszard, Nosek Władysław.

10. Róża św. Teresy z Lisieux.

Biernacka Czesława, Janicka Bernadetta, Mleczko Michalina, Krawczyk Władysława.

11. Róża  św. Maksymiliana

Bachara Maria, Bachara Stefania, Baran Genowefa, Brożek Irena, Koza Henryka, Kroczak Bronisława, Dyrdał Franciszka, Matras Zofia, Misiak Zofia, Mucha Michalina, Nowakowska Helena,  Sosin Anna, Węgrzyn Ludwika, Węgrzyn Stanisława, Wolnik Jolanta, Żółty Bronisława, Węgrzyn Barbara, Dul Anna, Dorota Bachara, Stanisława Mucha.

12. Róża Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki

Zdeb Stanisława, Kusek Józefa, Jadach Stefania, Przeklasa Maria. Franciszka Kusion.

13. Róża św. Stanisława B.M.

Poręba Stefan, Krzemiński Józef, Stypka Sylwester, Pomykacz Kazimierz.

14. Róża św. Antoniego

Bełzowska Janina,  Molecka Maria, Oszust Julia.

15. Róża św. Jadwigi Królowej

Piasecka Władysława, Sygnarowicz Janina, Sygnarowicz Ludmiła, Łopatka Franciszka, Niemczyk Maria, Maria Sumara.

16. Róża św. Faustyny.

Będkowska Wanda, Duda Maria, Radwańska Stefania, Blacha Zofia, Złotowska Józefa, Kołodziej Janina, Pomykacz Maria, Korcyl Kazimiera, Nosek Maria, Szwaja Teresa, Michałek Zofia, Gawlik Franciszka, Przeklasa Maria.

17. Róża św. Marii Magdaleny.

Gołąb Michalina, Jarosz Kazimiera, Jadach Genowefa, Jewuła Maria, Kawa Emilia, Kawa Weronika, Krzos Helena, Krzos Antonina, Kozak Michalina, Panek Anna, Wycykał Stefania, Wycykał Zofia, Kwaśniak Józefa, Nasiadka Elżbieta, Jadach Jadwiga, Nowak Józefa.

18. Róża św. Teresy z Avila.

Przeklasa Józefa, Gala Zofia, Gala Genowefa, Tyka Maria, Bączek Bronisława, Tyka Zofia, Kuboń Janina, Prokop Cecylia, Przeklasa Aleksandra.

19. Róża św. Jana Pawła II.

Michałek Janina.

20. Róża św. Andrzeja Boboli

Boda Aleksander, Szczupak Czesław.

21. Róża Matki Bożej Fatimskiej

Michalak Helena, Mizera Józef,  Malisz Helena, Solak Maria, Rusek Helena, Nowak Zofia, Bojdo Michalina.

22. Róża św. Judy Tadeusza

Jamróg Helena.