WYPOMINKI ROCZNE 2016/2017

Są czytane

w pierwszą niedzielę miesiąca o godz. 12.10

oraz w drugą niedzielę miesiąca o godz. 7.40.

 

Z wiarą w życie wieczne i z nadzieją zmartwychwstania polecamy Miłosierdziu Bożemu naszych zmarłych: są to zmarli biskupi: arcybp Jerzy Ablewicz, arcybp Józef Życiński, bp Piotr Bednarczyk, bp Józef Gucwa, kapłani: ks. Jan Rzepka, ks. Franciszek Padykuła, ks. Stanisław Marek. ks. Benedykt Kiełbasa, zmarłe siostry zakonne, ci, którzy walczyli o wolność Ojczyzny, nasi zmarli rodzice, dziadkowie, małżonkowie, dzieci, dobroczyńcy, nauczyciele, wychowawcy, oraz wierni zmarli:

127. + Irena Molczyk, Franciszek Molczyk, córka Irena Molczyk;

128. + Wojciech Bodzioch, Piotr Nowak, Stanisław Bojdo;

129. + Zofia Brożek, Agnieszka, Michał Słowik i zmarli z rodziny, Władysława Brożek i zmarli z rodziny;

130. + Władysław, Władysława Bieniaś, Jan Misiak;

131. + Helena, Józef Kusion oraz ich dzieci,  Wanda, Jan, Edward Zyguccy;

132. + Wanda, Władysław Nosek, Stefania, Roman, Bronisław Łabuda, Maria, Władysław Mizera;

133. + ks. Benedykt Kiełbasa, Tadeusz, Helena, Jan Kiełbasa, Ignacy, Maria, Stanisław, Helena Pyrek;

134. + Genowefa, Stanisław Ciszkowicz, syn Władysław, Józefa, Franciszek Stolarczyk, córka Maria;

135. + Antoni, Anna, Jan Nowak, Anna Węgrzyn;

136. + Stanisława i Edward Passakas;

137. + Cecylia, Tomasz Krzysztofiak, Cecylia Wierzbicka, Józefa, Bronisława, Jan Nosek;

138. + Antoni Grzywa;

139. + Jan, Julia i Janina Wzorek, Jakub i Teodozja Sowa;

140. + Zofia i Ryszard Rewekant, Barbara Duda, Stanisław Duda, Agata i Józef Duda;

141. + Władysław Setlik, Bronisława Setlik, Stanisława Setlik, Stefania Setlik, Anastazja Setlik, Adam Setlik, Weronika, Ignacy Szczupak;

142. + Józef, Helena, Władysław Chrapusta, Genowefa, Władysław Szatanik, Maria Rzepa, Józef, Wiktoria Chrapusta, Władysław Jakubas;

143. + Jan Wnętrzak, Krystyna Wnętrzak, Józef Rusin, Kazimiera Jarosz, Józef Jarosz;

144. + Ferdynand Kurtyka, Maria i Stefan Małeccy, Salomea i Władysław Kurtykowie, Jan Smoleń;

145. + Anna, Józefa, Władysław Nieciowie, Zofia, Antoni Brożkowie;

146. + Kazimierz Pawłowski, Kazimierz Wojtas;

147. + Wit Kozioł i jego Rodzice, Genowefa i Antoni Szczupak, Stefan Szczupak, Maria i Hubert Kozioł, zmarli z rodziny Siudutów;

148. + Stanisław Kozłowski, Stanisław Niemiec i żona Józefa, zmarli z rodziny Chudobów;

149. + Tadeusz Ziewacz, Andrzej i Maria Plichta;

150. + Stefania i Ludwik Burwoń, syn Władysław Burwoń, Wiktoria i Piotr Jewulscy;

151. + Jan Jękosz, Maria Jękosz, Franciszek Jękosz, Władysław Szydłowski, Michalina Szydłowska;

152. + Kazimierz Gołąb, Helena Leśniak i Rodzice;

153. + Weronika Szlachcic, Stefan Szlachcic, Tadeusz Szlachcic, Elżbieta Szczodrak, Jan Kuboń;

154. + Zygmunt Janicki, Teresa Janicka, Janina Pawlina;

155. + Rafał Przeklasa, Józef i Stanisława Dyrdał oraz Rodzice i Rodzeństwo, Janina Morys, Helena Dyrdał oraz Rodzice i Rodzeństwo;

156. + Stanisław, Stanisława, Franciszka, Barbara Kłusek, Tadeusz, Aniela Choczyńscy;

157. + Katarzyna Morys, Władysław Nowicki, Maria Stąśko, Wojciech Stąśko;

158. + Franciszek Frączek, żona Agata, Kazimierz Frączek, Józef Frączek, Roman Gemza, Władysław Duż, żona Janina, Stefan Koza, syn Józef;

159. + Piotr Bachara, Karolina Bachara, Józef Bąk, Maria Bąk, Antoni Mitera;

160. + Maria Jakubowska, Jan Jakubowski, Leszek Jakubowski, Maria i Józef Jakubowscy, Katarzyna, Andrzej, Józef Sperka, Maria Kubacka, Krystyna Olszańska;

161. + Aniela i Ludwik Leśniak, Łucja Szczepanik;

162. + Kazimierz Rabiasz, Stanisław Rabiasz, Maria i Ignacy Bibro, Tekla i Józef Rabiasz;

163. + Anna Jadach, Stefania Jadach, Bolesław Jadach, Maria Michałek, córka Maria, Czesław Michałek, Władysław Kulpa;

164. + Franciszek Gąsiorowski, żona Maria, Stanisław Kogutowicz, rodzice Józef i Józefa;

165. + Barbara i Ryszard Turlej

166. + Kamila i Józef Sumara, Antonina i Kazimierz Michoń, Daniel Tryba, Bronisława, Franciszek, Zbigniew i Władysław Bączek;

167. + Józefa Krupska, Stanisław Krupski, Jadwiga Sowa, Wiktor Sowa;

168. + Józefa Mendel, Tadeusz Mendel;

169. + Zofia, Władysław Basta wnuczka Karolina, Antoni Strzeliński, Janina, Józef Tyka, Andrzej Tyka, Anna, Jan Stefański, Julian, Genowefa Strojny, Maria Kaczmarczyk, Franciszek Stefański;

170. + Teresa Postrożny, Franciszek, Maria Kozak;

171. + Zofia i Marcin Rajewicz, Franciszek Kwiatek, syn Franciszek, Adam Tarnowski, Stanisław Mróz, Karolina Radecka, Zofia i Tadeusz Przeklasa, Maria i Franciszek Kurek;

172. + Stanisław Kukułka;

173. + Józef Cierniak i synowa Halina, Władysław Cierniak, Władysława i Henryk Bogaczyk, Grażyna i Zbigniew Paleń oraz syn Rafał, Helena Rusek, Stefania Słota;

174. + Stefan i Władysława Wiśniowscy, Eugeniusz i Barbara Łazarek, Janina Łątka;

175. + Stanisław Mędrygał, Władysława Bochenek, Józef Bochenek;

176. + Józef Sara, Stanisława i Marian Mucha;

177. + Kazimierz Sumara oraz zmarli Rodzice, Ignacy Hajdo, żona Maria i zmarłe Dzieci, Wincenty Janik, żona Józefa, Katarzyna Smoleń, zmarli z rodziny Hajdów i Sikoniów;

178. + Jan i Bronisława Senderak, Alojzy i Maria Senderak, Franciszek i Rozalia Michałek;

179. + Dorota Bachara, Maria Bachara, Błażej Bachara, Ryszard Sosin, Władysława Sosin, Zygmunt Sosin;

180. + Jan Kasprzyk, Stanisława Kasprzyk, Jan Kasprzyk, Franciszek Kornaga, Zofia Kornaga, Józef Kasprzyk;

181. + Julian Zając, Teresa i Roman Kręcina;

182. + Józef Duda, Jadwiga Duda;

183. + Wiesław Flondro, Jan Flondro, Stanisława Jadach i jej Rodzice;

184. + Maria Przeklasa, Andrzej Bodzioch, Janina Kawa;

185. + Józef Bednarz, Zofia i Józef Bednarz, Aleksander Bednarz, Waldemar Bednarz, Alfreda Bednarz – Klemens, Emilia i Franciszek Tendera, Teresa i Kazimierz Tendera, Maria i Michał Hady, Maria i Józef Drewko, Leon Marcinkowski, ks. Mieczysław Czekaj, ks. Franciszek Padykuła, ks. Stanisław Marek, ks. Stanisław Święch, ks. Kazimierz Święch;

186. + Maria Zawisza, Stanisław Zawisza, Stanisława Dominik, Kazimierz Dominik;

187. + Maria Kuziel, Michał Kuziel, żona Ludwika, córka Bronisława, syn Józef, Kazimierz Cierniak, żona Anna, Władysław Cierniak, Tadeusz, Janina i Jan Iwańcowie;

188. + Julia Kural, Józef Mytnik, Zofia i Michał Kuboń ich syn Zdzisław;

189. + Irena i Franciszek Molczyk, Rozalia i Stefan Irzykowscy, córka Małgorzata, syn Waldemar;

190. + Zygmunt Sygnarowicz, Helena Filipowicz;

191. + z rodziny Mordawskich i Bączków;

192. + Jan i Anna Wróbel, Andrzej i Joanna Mleczko, zmarli z rodziny Gładyszów;

193. + Janina Kamińska, Jan Kamiński, Maria Wełna, Helena Wełna, Tadeusz Wełna;

194. + Agata i Józef Duda, syn Stanisław, Paweł Dziduła, Helena i Jan Dziaduła;

195. + Stanisław Drabik, Julia i Antoni Cieśla;

196. + Tadeusz Kusior, Genowefa Jadach, Kazimiera Jadach, Wojciech Jadach, Stanisław Jadach, Irena Kusior;

197. + Józefa Pyrek, Wiktoria Kwaśniak, Augustyn Kwaśniak, Kazimierz Kwaśniak, Janina Kwaśniak;

198. + Helena i Józef Kusion, Aniela Kusion;

199. + Waleria i Franciszek Uszko, Kazimiera Nytko;

200. + Kazimiera Sosin, Roman Sosin;

201. + Jerzy, Elżbieta, Tomasz Herjan, Jan , Stefania Sacha;

202. + Stanisław Drabik;

203. + Stefan Koza, Jerzy Adamus, Władysław Adamus, Agnieszka Adamus, Michalina Nosek, Kazimierz Nosek, Agata Frączek, Franciszek Frączek;

204. + Barbara Sury, Kazimierz Sury, Michalina Nosek, Kazimierz Nosek, Jerzy Adamus, Józef Derus;

205. + Zmarli z rodziny Piaseckich, Połapskich, Filipków, Świdrów, Uznańskich i ci którzy najbardziej potrzebują Bożego Miłosierdzia;

206. + Maria i Jan Plichta, Józef, Anna, Karol Adamus;

207. + Kazimierz Kurtyka, Elżbieta Gajdur, Jan Gajdur;

208. + Stefania Siudut, Henryk Siudut, Jan Siudut, Mieczysław Siudut, Maria Michałek, Czesław Michałek, córka Maria;

209. + Józef i Józefa Batko, Adam i Honorata Wójtowicz, Stanisława i Jan Budyn, syn Jan, Franciszek Budyn, Wiesław Stanczykiewicz, Anna i Andrzej Batko, Maria Wojs;

210. + Zofia i Władysław Kasperek i ich rodzice, Atoni Baran, Stanisław i Paweł Szymański;

211. + Rafał Oćwieja;

212. + Anna Dul, Henryka Koza, Piotr Koza, Morian Koza, Augustyn Koza, Władysław Dul, Władysława Dul;

213. + Rafał Przeklasa, Władysława Rzepka, Jerzy Rzepka, Walenty Rzepka;

214. + Franciszek Majka, Władysław Majka, Maria Majka;

215. + Jan Bachara, syn Bogusław, zmarli z rodzin: Sowów, Bacharów i Brylów;

216. + Stanisław Woźniak;

217. + Zofia, Stanisław Korzec, Stanisław Sikoń i rodzice: Zofia i Andrzej Sikoń, Michalina, Jan, Janina Budyn, zmarli z rodziny Budynów;

218. + Paweł Kwapniewski, Piotr Kwapniewski, Aniela i Andrzej Suda, Wanda Suda, Bronisława Setlik, Władysław Setlik, Stanisława i Stefania Setlik, Andrzej Rudka, Jadwiga Sieradzka, Wiktor Sieradzki, Piotr Kwapniewski, dusze w Czyśćcu cierpiące;

219. Ryszard Sierakowski, Bronisława Sumara, Jan Sumara;

220. + Anna i Franciszek Maziarz, Zofia i Władysław Kurek, Leszek Mleczko, Jadwiga Sowa, Zbigniew Sikorski;

221. + Stanisława Piotrowska, Ludwik Piotrowski, Michalina Lipińska, Tadeusz Lipiński;

222. + Józef, Marcjanna Przeklasa, syn Antoni, Józef, Aleksandra Przeklasa, córka Anna, Piotr, Stefania Dąbrowscy, synowie Kazimierz i Zdzisław;

223. + Zofia Kulpa, Jan Kulpa, córka Grażyna, Michał Środawa, Karol Michałek – Janicki;

224. + Edward Padło, Stanisław Padło;

225. + Justyna i Stanisław Sikoń, Maria i Jan Sikoń, Julia i Wojciech Smoleń, Katarzyna Sikoń, brat Paschalis Sikoń, ojciec Stanisław Sikoń, siostra Otylia Sacha, Bogusław Piekarski, Stanisław i Stanisława Wódeczka, Jadwiga Bujak, Stefan i Ludwika Kołodziej, Ewa, Franciszek, Kazimiera Bujak, Aniela, Franciszek, Augustyn Kuboń;

226. + Stanisława i Stanisław Pachowicz, Wiktoria, Andrzej, Janina, Bronisław i Krystyna Pachowicz, Bronisława i Stefan Pachowiczowie i ich dzieci, Stefania, Michał, Aniela, Jakub Niklewicz, Zofia i Wojciech Gozdeccy, Maria i Jan Skóraś, Anna, Adam, Zuzanna, Maciej, Zofia Figiel, Maria i Emil Danikiewicz, Tomasz Bodzioch, jego Rodzice i Rodzeństwo, Waleria Jastrubecka, Barbara Przybylska, Janina i Maria Krzemińskie;

227. + Tadeusz Krużel, Stanisław Krużel;

228. + Jan, Michalina Mleczko, syn Zygmunt, Stanisław, Helena Gurgul syn Mieczysław, Zofia, Antoni Mleczko oraz ich dzieci, dusze przyjaciół, kapłanów, nauczycieli, poległych w obronie Ojczyzny oraz dusze o których bliscy nie pamiętają;

229. + Janina Gutowicz, Stanisław Gutowicz, Jan Gutowicz;

230. + Adela, Władysław Korcyl, Zofia Korcyl, Pelagia, Klemens Korcyl;

231. + Józefa Borzęcka, Jan Borzęcki, Janusz Borzęcki, Katarzyna Michałek, Józef Michałek;

232. + Helena, Jan Michałowscy, Helena i Ludwik Jaskowie, księża i siostry zakonne z parafii, zmarli z rodziny Jasków i Michałowskich;

233. + Sylwester Stypka, Genowefa i Stanisław Stypka, Rozalia i Józef Mirek;

234. + Anna i Franciszek Krupscy z rodzicami, Władysław Przeklasa i jego Rodzice, Zofia Zdeb, Zofia Flasińska;

235. + Eugenia Kawa, Ludwika i Andrzej Witek, Marian i Natalia Witek, Władysław i Maria Witek, Krzysztof Witek, Franciszek i Helena Kawa, Kazimierz i Elżbieta Stepek, Antonina Barbórska, Jacek Bodziany, Jan, Stanisława Kłysiowie, Piotr i Władysław Barbórski, Bolesław Barbórski;

236. + Janina, Stanisław Gniady, Maria Kandyba, Agnieszka Bibro, Zofia i Franciszek Worosz, Józefa i Andrzej Pietrzak;

237. + Eugenia Kawa, Andrzej Witek, Ludwika Witek, Franciszek Kawa, Zygmunt Małek, Helena Małek;

238. + Zenon Osysko, Stefania i Franciszek Florek;

239. + Jan Bachara, syn Bogusław, Julian Latocha, zmarli z rodziny Bacharów i Sowów, Barbara Świstak, Józef Bryl;

240. + Antoni Molecki, Wiktoria Molecka, Zofia Molecka, Antoni Rusin, Andrzej Pawłowski;

241. + Władysław Stawarz, Anna i Karol Adamus, Jan Adamus, Kazimiera i Stanisław Wiśniewscy, Elżbieta Leśniak;

242. + Edward Bieżkowski, Anna Bieżkowska, Wawrzyniec Bieżkowski, Władysława Gryga, Tadeusz Gryga, Józefa Majchrzyk, Antoni Majchrzyk, Antonina Ferdyn;

243. + Tadeusz Marek, Agnieszka i Marcin Kopeć,  Wiktoria i Jan Marek, Antonina Nytko, Janina i Kazimierz Sokołowscy;

244. + Antoni Hadała, żona Maria, Józef Grochola, żona Ludwika, syn Zdzisław, Leonia Malec;

245. + Weronika i Antoni Kawa, córka Kamila, Franciszka Kawa, Maria i Stanisław Rokosz, Zofia i Eugeniusz Rudniccy, Mieczysław Kandyba;

246. + Stanisław i Salomea Urbańscy, Jan i Antonina Sowa, Władysław i Stanisława Urbańscy, zmarli z rodziny Kamińskich i Krasowskich oraz dusze w Czyśćcu cierpiące;

247. + Helena i Augustyn Nowak, Danuta i Edward Nowak, Stanisława Węgrzyn;

248. + Stanisław Marek Gryl, Witold Wysocki, Janusz Wysocki;

249. + Jan Baca, rodzice Katarzyna i Jan Baca, bracia Stanisław, Kazimierz i Marian Baca, Rodzice: Zofia i Leon Blacha, bracia Jan i Andrzej Blacha oraz zmarli z rodziny Blachów i Kurków, kapłani: ks. Jan Rzepka, ks. Franciszek Sierosławski, ks. Bronisław Kępa, ks. Tadeusz Jachymiak, ks. Stanisław Marek, ks. Benedykt Kiełbasa, ks. Franciszek Padykuła;

250. + Janina i Tadeusz Sygnarowicz, Krystyna i Józef Bykiewicz, Lech Partyka, Zofia i Zygmunt Janiccy, Zofia i Edward Roguscy, Maria Stanuch, Ludwika Stanuch;

251. + Stanisław Chamioło, Józefa i Ignacy Węgrzyn, zmarli z tej rodziny;

252. + Hermina i Władysław Niemiec, Rozalia, Stanisław Bachara, Jan, Maria, Kazimierz Przeklasa;

253. + Czesław Michałek, Maria, Władysław Wycykał i syn Marian, Bolesław Suda i syn Robert;

254. + Piotr Gajdur, żona Julia, Jerzy Gajdur, żona Elżbieta, Jan Gajdur, żona Anna, syn Józef, Julian Bobrowski, żona Janina, syn Jan, ks. Benedykt Kiełbasa.

 

Powered by WordPress | Designed by Gifts Thanks to Geschenke, Werbegeschenke and Promotional Products